O KABI

Kabi
O Duńskiej marce KABI, której jesteśmy dystrybutorem

KABI jest Duńską firmą specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, dystrybucji i obsłudze profesjonalnego wyposażenia oraz dostarczaniu rozwiązań do aplikacji (stosowania) różnego rodzaju płynów i smarów.

Firma rozpoczęła działalność w 1937r. od produkcji rodziny olejarek KABI w kolorze czerwonym. Czerwone olejarki są w dalszym ciągu oferowane w ramach szerokiej oferty, jednakże aktualne oferta nie ogranicza się tylko do olejarek, lecz obejmuje rozwiązania do aplikacji olejów, roboczych płynów stosowanych w obróbce metali/chłodziw, smarów, klejów, płynów czyszczących, olejów Diesla, paliw, płynów przeciwzamarzających i innych.

Firma KABI jest zlokalizowana na północ od Kopenhagi gdzie w jednym miejscu znajdują się działy: obsługi klienta, zakupów, logistyki oraz część produkcyjna firmy wraz z magazynami, co pozwala na szybkie i dostosowane do sytuacji (elastyczne) działanie.

Kompetencje firmy KABI

Bardzo silna pozycja na globalnym rynku jest efektem rozwijanej od wielu lat wiedzy inżynierskiej (technicznej), doświadczeń produkcyjnych i w montażu urządzeń, współpracy z szerokim kręgiem doświadczonych dostawców.

Pozycja na globalnym rynku

Po upływie kilku lat od założenia KABI w 1937r. firma rozpoczęła eksport (produktów) do sąsiednich krajów.

Obecnie firma KABI eksportuje swoje produkty do prawie 40 krajów na całym świecie, dzięki czemu markę można spotkać na wszystkich kontynentach.

KABI oferuje nie tylko niezawodne innowacyjne produkty, ale także szybką i stabilną sieć dystrybucji wyrobów. Dzięki umowom z najlepszymi światowymi firmami logistycznymi Klienci mają zapewniony najwyższej jakości łańcuch dostaw.